Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

22.05.2019

Вишиванка — символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі,
В колисанці купані хвилини,
Світло і тривоги у вірші.

Вишиванка – дитинча кирпате,
Що квітки звиває в перепліт,
Материнські ласки, усміх тата,
Прадідів пророчий заповіт.

Ви знаєте, що в травні в Україні святкують День вишиванки. В цьому році українці одягли весь світ у вишиванки. Діти групи " Калинонька " та їх батьки теж взяли участь у  святі та ярмарці, присвяченій Дню Вишиванки.

    

 

29.03.2019

Ігрове заняття з фізкультури з елементами розваги "Сонячний промінчик"

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденні та на заняттях. Тому одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання ми вважаємо  проведення ігрових занять з елементами розваг.

Сьогодні проведено ігрове заняття з фізичної культури з використанням здоров'язбережувальних технологій "Са-фі-данс" та "Фітбол-гімнастики". Проведений захід дуже сподобався дошкільнятам насамперед тому, що об’єднав їх спільними переживаннями, подарував відчуття перемоги. А головне – сформував бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності в дітей.

 

01.03.2019

Маленькі майстри-кондитери

Ароматні імбирні пряники давно стали улюбленим смаколиком дітей, які дуже весело та цікаво готували і декорували вихованці ІІ молодшої групи "Калинонька" під час майстер-класу, який проводила майстриня кондитерського мистецтва Світлана Чемересюк в закладі. Оригінальні прикраси з солодкою глазур'ю стали відмінним способом створити в наших діточок святковий настрій. Батьки вихованців також оцінили солодкі сувеніри із задоволенням, що теж наповнило їх серця радістю. Проведений захід подарував малюкам гарні враження та безсумнівно відкрив у них нові таланти в ході виготовлення пряників, які стали ідеальною ідеєю для прояву дитячої фантазії, уяви та креативу.

19.02.2019

Виховуємо культурно-гігієнічні навички дітей 

Важливим у вихованні дітей є закріплення набутих і формування нових умінь і культурно-гігієнічних навичок, удосконалення самостійності дітей. Саме тому, ми систематично стежимо за виконанням того, що було недостатньо засвоєно дитиною на попередній стадії розвитку. Адже при неправильному вихованні дитина хоч і володіє умінням, але може відмовлятися активно діяти, хоче, щоб її одягали, годували, одягали, мили руки і т.д., а якщо й виконує вимоги, то без бажання. Тому, на нашу думку, є надзвичайно важливим своєчасно ускладнювати вимоги до дітей вже з ІІ молодшої групи, але робити це в ігровій невимушеній формі, використовуючи художнє слово, читаючи відповідну художню літературу, що, в свою чергу, неабияк зацікавлює дітей до цієї діяльності. Враховуючи інтерес дітей до іншого, їх намагання оволодіти новими складнішими рухами, ми своєчасно удосконалюємо їх вміння, збільшуємо їхню самостійність у режимних процесах і в міру оволодіння просими правилами переходимо до складніших форм поведінки і взаємовідносин між дорослими і дітьми.

 

07.02.2019

Пошуково-дослідницька діяльність дітей

У процесі усвідомленого , дійового ставлення дітей до природи, керівна і спрямовуюча роль належить вихователю, який виступає для дітей не тільки  як носій знань, а й як зразок для наслідування способів, дій, прийомів. До завдань вихователя входить так організувати діяльність дітей, щоб шляхом самостійних відкриттів, розв'язання проблемних завдань вони оволодівали як новими знаннями, так і вміннями і навичками самостійного набуття. Саме з цією метою під час організованої прогулянки вихователь Будурова І.Д. розвивала передумови для пошуково-дослідницької діяльності дітей. Під час ігор з вітрячками вихователь навчала дітей визначати напрямок вітру. Ось, за допомогою таких нескладних дослідів зуміла показати дітям, що навколо нас є повітря, воно прозоре, крізь нього можна далеко бачити, що воно невидиме, легко переміщується, рухається й утворюється вітер.

14.12.2018

Як малюки лісовим звірятам допомагали та з Lego-конструктора їм укриття будували

14.12.2018 в ІІ молодшій групі "Калинонька" вихователем Будуровою І.Д. проведено колективний перегляд заняття за темою "Інтеграція Лего-конструювання з різними видами діяльності". Червоною ниткою крізь усе заняття йшов морально-етичний сюжет - допомога лісовим звірятам, адже прищеплювати почуття взаємодопомоги, доброти та дбайливого відношення до тварин потрібно ще з раннього дитинства. Малята "ремонтували" Лего-залізничну колію перед від'їздом у "ліс", купували перед поїздкою лего-квитки, займаючи своє пасажирське місце за вказаною величиною і кольором цеглинки конструктора, конструювали "парканчик" для звіряток та відновлювали "зайчикову галявинку", будуючи "ялиночки". Завдяки педагогічній майстерності вихователя малята проявили максимум своїх можливостей, а педагоги вкотре впевнились в розвиваючому , пізнавальному і виховному значенню Лего-конструктора в освітній діяльності.

07.12.2018

Батьківські збори

06.12.2018 в ІІ молодшій групі "Калинонька" пройшли батьківські збори. Під час заходу були підбиті підсумки освітньої діяльності з дітьми за І квартал н.р., проведено ознайомлення батьків із правилами БЖД у різних напрямках: пожежної безпеки, безпеки на дорозі, в побуті та в зимовий період.  А сестра медична старша Посторонко Л.В. надала батькам консультацію щодо організації харчування в закладі (за підсумками проведеного анкетування батьків по організації харчування в ЗДО у листопаді 2018). По завершенню заходу родинам вихованців була висловлена щира подяка та  вручені грамоти за участь у флешмобі "Збережи ялинку" та виготовлення поробки до Місячника БЖД.

03.12.2018

"Ліпить бабу дітвора"

Спокійної та лагідної зимової днини, в час проведення оздоровчих прогулянок малята ІІ молодшої групи "Калинонька" провели час із користю та насолодою. Дітлахи задовольнили в повній мірі свою потребу в русі, взявши участь в ігровому заняття з фізкультури на свіжому повітрі "Ліпить бабу дітвора". Веселі розваги "снігової бабусі" передбачали вирішення наступних освітніх завдань: вдосконалення бігу врозтіч, з перешкодами, стрибків з просуванням вперед та закріплення навичок ходьби по обмеженій площині. Навчальні, розвивальні та виховні цілі проведеного заходу розв'язались в єдності, адже ігровий спосіб організації дітей із використанням природних матеріалів був успішно реалізований, а захід залишив в пам'яті дітлахів безліч незабутніх та приємних вражень.

30.11.2018

Самостійна художня діяльність дітей

/Grupy/kalynonjka/samostijna_khudozhnja_dijalnist_ditej.docx

30.11.2018

Навчаємо малят правилам безпечної поведінки разом з батьками

В рамках Місячника знань правил безпеки життєдіяльності спільно з батьками вихованців ІІ молодшої групи було оформлено виставку тематичних поробок з різних напрямків: пожежної безпеки, безпеки в природі, побуті, вдома та на вулиці. Батьки активно долучилися до створення виставки, виготовивши справжні витвори мистецтва: оздобили обємну аплікаційну композицію «Пожежна безпека», посібник «Міні коло Лулія – Види небезпек, що оточують дітей», а також багато іншого. Родини вихованців доклали чимало зусиль для того, щоб виховати в малят базові знання та навички щодо безпеки життєдіяльності через змістовне оформлення тематичної виставки поробок.

27.11.2018

Казковий світ Lego в «Калиноньці»

Розкриваючи зміст пріоритетного завдання закладу в ІІ молодшій групі «Калинонька» малята із задоволенням поринають у казковий світ Lego-конструювання, майструючи «чарівні вежі для короля та королеви», «кумедні парканчики для веселої ферми», розкриваючи безмежний потенціал різних видів розвитку дитячої особистості.

31.10.2018

Щоранку ясне сонечко так лагідно нам світить

І щиро усміхається нам осінь золота.

Як справжня чарівниця, закінчила роботу

І щедро так дарує усі свої дива.

Ось і завітало Свято осені в ІІ молодшу групу «Калинонька» (вихователі Будурова І. Д., Ярмошенко О.І.).
Святково прикрашена зала, лагідна музика зустрічали батьків, педагогів, дітлахів та гостей, які прийшли на свято. Ще мить і на сцені у своєму танці закружляла Осінь, розкидаючи довкола листя. Свято розпочалось. Одна за одною з’являться дійові особи: жартівливий Дощик (вихователь Буну А.), турботлива Парасолька (вихователь Жукова Л.Г.).

…і лунають пісні про осінь: «Осінь вже прийшла», «Я з листочками ходжу» та інші. Майстерне виконання супроводжується вдячними оплесками глядачів. У гроні намистин свята окрасою став і таночок малят «Осіння казка».Багряна Осінь роздає свої дарунки малятам в той час, коли за вікном знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною
красою.

26.10.2018

«Кольоротерапевтичні хвилинки для маленької дитинки»

Роль кольоротерапії визнавалась з часів античності. Сьогодні ж доведено, що з допомогою кольорів можна підвищити імунітет, відрегулювати гормональний фон, активувати синтез вітаміну D, відповідального за відкладення кальцію в кістковій тканині. На думку деяких експертів, колір впливає на організм сильніше, ніж хімічні препарати.

У повсякденному житті ми систематично використовуємо оздоровчі технології, вони переважно прості у використанні і приносять нашим малюкам велике задоволення, а головне - мають ефективний комплексний вплив на формування їхнього здоров'я. Колір же має величезний вплив на фізіологію й психіку дітей. 80% інформації, яку сприймає мозок, надходить до нього через кольоровий зір. Третина мозку працює над переробкою букета кольорів і відтінків, які сприймає людина.

Використовуючи таку технологію малята ІІ молодшої групи «Калинонька» із задоволенням готують осінній кольоровий букет від пані Осені, яка вже впевнено ступила на поріг нашої країни.

 

  

 

 

Протягом Тижня, присвяченого 100-річчю від дня народження великого письменника, педагога Василя Олександровича Сухомлинського в ІІ молодшій групі «Калинонька» вихователем Будуровою Іриною Дмитрівною проведено заняття з художньої літератури «Поділись своєю добротою», під час якого спонукали дітей пізнавати світ і серцем і розумом, жити за законами добра і любові, завдяки творам В.О.Сухомлинського; удосконалювали уміння уважно слухати текст, розуміти його зміст та відповідати на запитання; формувати свої судження та передавати свої життєві враження. Також виховували у дітей повагу до людей, які творять добро на землі, викликали бажання наслідувати їх та самим робити добрі справи.

Ці ж ідеї передавали й батькам вихованців через різні форми взаємодії, такими, як:

- Лепбук по роботі з батьками «Казковими стежками В.Сухомлинського»

- Консультація «Родинне виховання за принципами В.О.Сухомлинського» під час батьківських зборів.

  

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
uCoz