Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

diti_na_dorozi.docx

01.10.2020 р.

15.09.2020 р.

Загрози медіасвіту

zagrozi_mediasvitu.docx

14.09.2020 р.

Гаджети в житті дитини

gadzheti_v_zhitti_ditini_za_i_proti.docx

10.09.2020 р.

Маленькі «сонечка» і вихователі дякують

                                                                       

21.08.2020

Любі батьки, ми – ваші синочки і донечки – дякуємо Вам за наше щасливе і безтурботне дитинство!Шановні батьки! Велике спасибі Вам за небайдужість, турботу і бажання зробити життя ваших малюків кращим, цікавим і радісним!

01.07.2020 р.

В нас гостює справжнє літо!

У відчинене віконце зазирнуло зранку сонце І лоскоче ніжно носик і маленькі ніжки босі.

Сяйвом сонця все залито, в нас гостює справжнє літо, Кольорове та яскраве, запашне, смішне, цікаве!

 

30.06.2020 р.

Пісочна терапія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

Пісок і вода – найулюбленіші матеріали для ігор і занять дітей влітку. Малюків дуже приваблює можливість активно і по-різному взаємодіяти з піском.  У дітей розвивається тактильна чутливість і дрібна моторика рук. Інтенсивніше та гармонійніше відбувається розвиток пізнавальних процесів. Пісок ніби поглинає негативну психічну енергію, взаємодія з ним очищає енергетику дитини, стабілізує її емоційний стан. Такі ігри піднімають настрій у дітей, викликають емоції радості. У дошкільнят  формуються стосунки з однолітками та із самими собою. Діти стають добрими, чуйними, уважними. Маленькі «сонечка» і вихователі групи дуже вдячні небайдужим  родинам Мазура Дмитрика, Кітораги Катрусі та Ратушної Ані за новий чистий пісок у пісочниці. Дякуємо!

Кожному в пісочниці. Повозитись хочеться,

Бо не просто в ній пісок: тісто в ній – на пиріжок,

Для фортеці цегла в ній, для машин – гараж новий.

Ось чому в пісочниці всім погратись хочеться. (А.Костецький)

12.06.2020 р.

Літо – пора розваг

 

Здрастуй, літо! Здрастуй, літо! Теплим сонечком зігріте!

Відчинило двері літо –  Стільки радощів у нім!

09.06.2020 р.

 

03.06.2020 р.

01.06.2020 р.

 

20.05.2020 р.

biografija.docx

19.05.2020 р.

Художньо-продуктивна діяльність дітей раннього віку

khudozhno-prduktivna_dijalnist.docx

14.05.2020 р.

Вітаємо з Днем Матері!

День травневий, день весняний – трави й квіти весняні.

Навкруги – куди не глянеш:все всміхається мені.

І в таку чудову днину між пташок дзвінких пісень

В серці кожної людини йшов з любов'ю Мамин День.

В день такий приносять діти до матусь любов свою –

В подаруночках і квітах кажуть: я тебе люблю!

 

                        

12.05.2020 р.

Загрози і ризики впливу медіа на дітей дошкільного віку

media.docx

08.05.2020 р.

Виставка однієї картини. В.Васнецов «Царівна-Жаба»

Васнецов Віктор Михайлович

(1848 – 1926)

          Російський архітектор, художник, майстер фольклорного та історичного живопису. Перш за все відомий своїм умінням відображати народний дух фольклору в живопису. Народився 3 травня 1848 року в невеличкому селі Вятської губернії в сім'ї священика. Батько Михайло Васильович і мати Аполлінарія Іванівна народили шестеро синів, з яких Віктор був другим. Освіту отримав у Вятській духовній семінарії. Потім школа мистецтв, далі - Академія мистецтв в Петербурзі. У 1869 році вперше представив свої картини, брав участь у виставках передвижників. 1869 – 1875роки  – працює в Художній Академії у Петербурзі. Один з авторів розписів у Володимирському соборі в Києві. Основними сюжетами картин були казки, побутові ситуації, історичні, билинні, релігійні мотиви. З 1893року – член Академії мистецтв. Помер великий художник 23 липня 1926 року у Москві.

(1918)

На думку істориків і критиків  жінка,яка танцює на царському бенкеті – Василиса Премудра. Васнецов зобразив царський палац: він прикрашений різноманітним орнаментом. Художник показав один з найбільш пам’ятних і улюблених багатьма момент, коли Царівна почала показувати чудеса.  Своїм танцем вона зачаклувала гуслярів. Розмахуючи руками, Царівна створила озеро, по якому пливуть  благородні і гарні лебеді. А десь зовсім далеко, за полем, засіяним пшеницею, видніється ліс. Царівна-Жаба – гарна, прекрасна, трепетна, чарівна і пластична.  На Царівні смарагдового кольору довге плаття, а під ним білосніжна сорочка. Дівчина танцює, її руки розведені в сторони, голова закинута, а прекрасний стан зігнутий.   Гуслярі дивляться на дівчину із милуванням і посмішкою, їх заворожує танець Царівни. Веселість дівчини підбадьорює їх, і їм самим хочеться пуститися в танок – їхні ноги так і танцюють, а голови нахиляються в такт музиці.

28.04.2020 р.

Виховуємо людяність і милосердя

Казка Олега Романчука «Соловейко з одним крилом» (про дітей з особливими потребами) «Не дивіться на вади мої, краще гляньте у душу мою…»

17.04.2020 р.

 

Читаємо разом 

chitaemo_razom.docx

14.04.2020 р.

Рух і здоров'я

rukh_i_zdorov_ja.docx

06.04.2020 р.

Цікавинки -веселинки

У нашій улюбленій групі «Сонечко» дуже цікаво і весело! На занятті можна порахувати зірочки на небі, намалювати ласкаве сонечко, познайомитися з героями казок на кухонних лопатках. А ще можна допомогти друзям скласти подушки, поділитися таємницею з подружкою, усміхнутися Колобку і почитати улюблену казочку. Переконайтеся у цьому самі:

               

03.04.2020 р.

Доріжкою «здоров'я»

Доріжка «здоров'я», масажний килимок – чудовий засіб зміцнення здоров'я  і покращення настрою маленьких «сонечок»!

02.04.2020 р.

Конструювання – захоплива гра. Будівельний матеріал, іграшки + фантазія, творчість, мислення, уява, конструктивні здібності = захопливий світ конструювання!

12.03.2020 р.

 

До люстерка підійшли і себе ми там знайшли

Дзеркальце – універсальний засіб пізнання світу, себе самого й інших, тому що з ним можна відтворити безліч різноманітних ігор: «Хто ти такий?», «Чим ми схожі, чим – різні?», «Який я?», «Що у мене є?», «Що для чого?». А ще можна гарно розважитись – пустити «сонячного зайчика» у групу!

12.03.2020 р.

Конкурс «Супермама – 2020»

Весняна конкурсна програма для матусь «сонечок» стала незабутньою подією у житті . Всі: і матусі, і діточки -  перетворилися на котиків, та з задоволенням і радістю брали участь у таких святкових номінаціях: «Талановиті пальчики», «Топ-модель по-українські», «Мама – фотограф і блогер», «Майстер-шеф».

Хай дарує вам сонечко ніжне тепло, 

Щоб завжди навкруги все раділо й росло,

Щоб, мов квіти яскраві в домашнім садочку,

Утішали матусь їх синочки і дочки!

11.03.2020 р.

Незабаром – весняне свято

Радіє все живе навколо, тепла весняного багато.

Ми – маленькі сонечка готуємось до маминого свята!

06.03.2020 р.

Чарівний світ мистецтва

Як залучити дитину до чарівного світу мистецтва? Відповідь проста: спочатку організувати та постійно поновлювати у батьківському куточку виставку репродукцій творів живопису. Наприклад, у лютому - картина Івана Шишкіна «На півночі дикій…» , а ще інформація про відомого художника та історія створення цього твору живопису. Також рекомендуємо батькам ділитися своїми враженнями, чому подобається ця картина, що відчував, пригадував, про що мріяв, коли дивився на неї, а потім залучати до розмови про відчуття та враження саму дитину. Виставка однієї картини – це можливість залучити батьків і дітей до національної і світової культури, виховання вміння бачити, відчувати, милуватися та захоплюватись чарівним світом мистецтва.

25.02.2020 р.

Щоб взимку не захворіти

Наші маленькі сонечка знають: щоб не захворіти взимку, потрібно частіше мити руки, їсти корисну їжу – овочі і фрукти, вживати цибулю і часник, пити теплий чай з лимоном. А ще обов’язково займатися фізкультурою і дихати свіжим повітрям! Будьте здорові!

     

24.02.2020 р.

Щаслива дитина в щасливій родині

 

Моя сім'я і дорога родина –

це тато, мама, бабця і дідусь,

Сестричка, братик - це любов єдина,

І я у них також любити вчусь.

Пригорне ніжно матінка дитину,

Положить тато руку на плече.

Я завжди можу спертись на родину,

Тут серце біль тяжкий не обпече.

Бо є любов, підтримка і увага,

Є тепле слово – щастя джерело.

Панує у родині в нас повага,

Любов прадавня, ласка і тепло!

Величезна подяка «сонячним» родинам Уштана Марка, Лобань Арінки, Мазура Дмитрика, Кіторага Катрусі, Пліс Анюти,ЧумаченкоКрістінки, Баянових Мішель і Меланії !

      

21.02.2020 р.

 

 

Сенсорний досвід і сенсорні враження

Сенсорний розвиток дітей раннього віку є одним із ключових моментів у вихованні і розвитку повноцінної особистості, це запорука розумового, естетичного і фізичного виховання. Сенсорне виховання – це унікальний, захоплюючий процес. Дитина відкриває світ звуків, кольору, запаху і смаку, визначає ознаки і властивості предмета, його розміри і форми, дізнається його структуру, температуру і вагу. Так формується сенсорний досвід, який збагачується різноманітними сенсорними враженнями.

10.02.2020 р.

Зимові музичні враження

Залучення дітей до музики важливо розпочинати в ранньому віці й вводити її у світ музичної культури поступово: через сприйняття і слухання музики, співу, музично-ритмічних рухів. А якщо все це робиш разом із друзями, у гарно прикрашеній музичній залі, з веселим і радісним настроєм, то обов’язково у малят з'явиться любов до музики і сформується музично-естетичний смак.

27.01.2020 р.

 

Розвиток дрібної моторики – запорука гарного мовлення

З самого раннього віку необхідно починати роботу з розвитку дрібної моторики. Рухи рук тісно пов’язані з мовленням, вони є одним з факторів його формування. Тренування рухів пальців рук покращує рухові можливості дитини, розвиває психічні і мовні навички, впливає на загальний інтелектуальний розвиток.

21.01.2020 р.

Про безпеку дбаємо і малят навчаємо

Що може бути найбільш актуальним, ніж здоров'я та безпека наших малюків? Захистити дитину від можливих небезпек і навчити її безпечно взаємодіяти з довкіллям – це одне з найважливіших завдань роботи педагогів ЗДО №5 «Золота рибка». Саме тому старші дошкільнята групи «Ромашка» за допомогою своїх творчих робіт, виготовлених разом з батьками, розповіли найменшим малюкам-«сонечкам» про «безпечне» й «небезпечне» у довкіллі. Сподіваємось, що ці знання і вміння обов’язково знадобляться нашим дітям у подальшому житті. А дорослим важливо пам’ятати: якщо хочете навчити дитину правилам безпеки, перш за все – виконуйте їх самі!

Л.М.Аксьонова вихователь 16.12.2019 р.

З днем народження, «Сонечко»!

Сонце в долоні, сонце в душі,

Країна Україна, ми – молодці!

Самі ці слова девізу нашої групи з гордістю повторювали і малеча, і дорослі, святкуючи День народження своєї улюбленої групи. Все на цьому святі було теплим, світлим і яскравим, як сонечко,: і посмішки, і повітряні кульки, і подарунки для батьків від малюків, і костюми, і поробки «Сонечко», і настрій.

Група «Сонечко» у нас –

Будьте певні, вищий клас!

                

                                                                                                                       

15.11.2019 р.

Сонечка готуються до свята

Незабаром наша група буде відмічати свій перший День народження, тому наші малята-сонечка працьовито і завзято готуються до святкування. Дошкільнята ліплять з тіста для своїх рідних у подарунок маленькі усміхнені яскраві сонечка, які спечуться на кухні. Дітки сподіваються, що ці жовті сонечка, зроблені своїми руками, зігріють їхніх батьків теплом любові і щастя.

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.11.2019р.

 

 

Дитсадок – наш другий дім

Є будинок величенький,

Дуже гарний і зручненький!

Кожен день малята там

Залишаються без мам!

Там вони життя вивчають,

Дружать, грають, -->

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz