Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пізнавай, люби, бережи!

(екскурсія по рідному місту)

Первомайськ – це наше рідне дивовижне місто з багатою історією і цікавими пам’ятниками. І в цьому році 1 травня ми святкували 100 років, коли три населених пункти – Голта, Богопіль і Ольвіопіль – були зібрані воєдино і цьому місту була надана назва – Первомайськ на честь дня солідарності трудящих. Саме тому дошкільнята  групи "Сонечко" відправились в цікаву подорож по місту з екскурсоводом міського краєзнавчого музею. Малята дізналися багато нового про Свято-Варваринську церкву в мікрорайоні Фрегат, пам’ятник до дня заснування міста Первомайська, Сквер Перемоги з Вічним вогнем та багато іншого. Родзинкою цієї пізнавальної мандрівки стала зустріч з місцевими поетами у читальному залі центральної міської бібліотеки, яка була присвячена Дню Матері. Всі присутні: і поети (Елизавета Домбровьска, Олег Каніфольський, Антоніна Григоренко), і діти, і гості з задоволенням ще раз відкрили для себе дивовижний і чудовий світ поезії. А музичним супроводом цієї зустрічі стали виступи учнів музичної школи. Тепер наші малята з величезною гордістю називають себе справжніми маленькими жителями українського славетного міста Первомайська!

                                                                                                                                                                                      15.05.2019

Природа – наш дім

Світ природи навколо нас прекрасний. Ми повинні любити й оберігати його, щоб вода, земля, повітря були чистими, щоб рослі гарні квіти, співали птахи, щоб не хворіли люди. Природа – це наш дім, наша мати. Щоб бути вірним другом природи, необхідно постійно дбати про неї, оберігати й захищати її. Про це знають і малята групи «Сонечко», і не просто знають, а й роблять добрі справи для неї.

 

06.05.2019

Новини з книжкового гніздечка

Щодня дошкільнята групи «Сонечко» з цікавістю і задоволенням займаються у книжковому гніздечку. Скільки художніх творів прочитано й обговорено, скільки книжечок «поліковано» у книжковій лікарні, скільки цікавого і нового діти дізнались з «розумних» книжок! Тож, якщо хочете з кимось поговорити – зверніться до книги. Якщо ви занудьгували – візьміть книгу. Якщо прагнете отримати відповіді на всі свої запитання – подружиться з книгою.

 • Мій друже й супутнику, книго моя,
 • Завжди на дозвіллі, де ти – там і я.
 • Навчаєш відважним, правдивим рости,
 • Любити природу,свій край берегти.
 • Ще змалку тобою я звик дорожити.
 • З доброю книгою добре і жити!
 •  

03.05.2019

Пташенята вдячні дітям!

 • По всіх усюдах пісня лине,
 • Усе пробуджує від сну.
 • І всі птахи, і всі рослини
 • Вітають чарівну весну.
 • Весна іде, весна іде!
 • Весну вітайте, діти!
 • Весна нам пісні принесе,
 • Вінки, чудові квіти!

На пташиних крилах нарешті прилетіла довгоочікувана весна, і наш дитячий садок №5 «Золота рибка» наповнився пташиним гомоном і піснями. А щоб на світ з'явилися маленькі пташенята, родини Влада Бабича, Андрія Симонова і Артема Кічі з радістю і великим бажанням долучились до акції «Допоможи птахам»: виготовили і встановили гарні і зручні шпаківні. Хлопці разом із татусями і дідусями своїми маленькими долоньками принесли добро у цей світ. Дякуємо за вашу турботу і чуйність!

 

17.04.2019

Відкриття міні-музею книги

16квітня сонечки з великою любов'ю і пошаною до книги відкрили у групі міні-музей книги.

 • Музей книги, музей книги, -
 • Звучало, як сигнал.
 • Подивіться, наша група
 • Стала, як читальний зал.
 • Скільки діточок у групі –
 • Стільки в нас і читачів.
 • Ми вчимось любити книгу
 • І навчатися по ній.

Дошкільнята із задоволенням побували в гостях у казок, де пограли у літературний пінг-понг, а також відкрили цікаві мішечки історій з мелодійними віршами українських поетів і добрими оповіданнями В.Сухомлинського. Тепер на все життя малята запам’ятали: «Хто багато читає, той багато знає».

16.04.2019

У сонечок - книжкове гніздечко

Дружба з книгою – це свято.

Не було б її у нас,

Ми б не знали так багато

Про новий і давній час!

Книги дружать з дітворою,

Полюби їх у житті –

І улюблені герої

Будуть друзями в путі!

Увага! Увага! У групі відкрився оновлений куточок книги – книжкове гніздечко, де малята із великим задоволенням чергують, ліплять казкових героїв, знайомляться з цікавими книжками, виготовляють різноманітні закладки і книжки-саморобки, вивчають правила поводження з книгою і правила гігієни читання. А до ювілею славетного Кобзаря була створена тематична виставка «Жива душа поезії Т.Шевченка».

Сторінки книжок завітних

Всіх нас доброго навчать –

Працювати і учитись,

Й Батьківщину шанувать!

20.03.2019

Єднаймо покоління словом Кобзаря

Нещодавно виповнилося 205 років від дня народження великого Тараса Шевченка. Чотири покоління об’єдналися і готувалися старанно й відповідально до ювілею видатного поета України. Дошкільнята декламували вірші. Батьки і бабусі вихованців створювали разом із дітьми малюнки до поезій Кобзаря. Випускники нашого дитячого садка, а тепер учні 3 класу презентували майстерне і щире виконання віршів Тараса Григоровича. А педагоги закладу показали всім присутнім літературного ранку унікальний майстер-клас у вигляді флешмобу, де мелодійно звучали твори українського поета.

Залишим у спадок новим поколінням

Свої ідеали й свої устремління,

Могутню Вкраїну, в який наша сила,

І геній Шевченка як нації крила!

20.03.2019

Акція «СТОП насильству»

З 18.02.2019 по 26.02.2019 у закладі проходила акція «Світ без насильства». До акції долучилися і намалювали малюнки батьки групи « Сонечко»,

а саме: родини Єгорової Насті, Нігруци Олександри і Бабича Влада. Дуже добре ,що батьки не стоять осторонь від суспільних проблем, які зараз гострі й актуальні. Дякуємо Вам за небайдужість і чітку громадянську позицію!

26.02.2019

«Сонечки» готуються до жіночого свята

Малята нашої групи дуже люблять, цінують, шанують своїх улюблених матусь, тому до свята Мами готувалися відповідально із з великим бажанням: виготовляли подарунки своїми руками. А ще вони не забули про своїх милих бабусь і чарівних сестричок – для них теж є сюрпризи. Вітаємо всіх з наступаючим святом весни і краси!

 

22.02.2019

Зимові забави групи «Сонечко»

Падав сніг, падав сніг

Для усіх,усіх, усіх:

І дорослих, і малих,

І веселих, і сумних.

Всім, хто гордо носа ніс,

Він тихцем сідав на ніс.

А веселі грали в сніжки –

Сніг сідав їм на усмішки

І сміявся з усіма:

- Ой, зима, зима, зима!

 

,

 

           

21.01.2019 р. 

Підсумки «Місячника безпеки життєдіяльності»

За підсумками конкурсу грамотами ЗДО№5 нагороджені родини Бабича Владислава, Барсука Дмитра, Нігруци Олександри і Пінчука Дениса. Шановні батьки, дякуємо Вам за співпрацю і творчість! Бажаємо Вам подальших успіхів у навчанні і розвитку Ваших дітей!

19.12.2018

Уроки безпечного життя разом із батьками

Велике подяка батькам, які піклуються проблемою формування в дитини уміння жити у злагоді з довкіллям, соціумом і самим собою. Їхні діти знають правила обережного поводження у рослинному та тваринному оточенні, уміють орієнтуватися в довкіллі, знають правила безпечної поведінки, диференціюють приємне – неприємне, безпечне-небезпечне, гармонійно входять в соціум. Завдяки своїм турботливим батькам такі діти і тепер, і у майбутньому будуть завжди берегти своє здоров’я і життя.

 

11.12.2018

Граючись, навчаємо, розвиваємо і виховуємо

Конструктор LEGO – це двері у дивовижний і різноманітний пізнавальний світ фантазії, творчості, відкриттів і нових ідей. Саме в цьому переконалися діти і вихователі групи «Сонечко».

  

26.11.2018

«Сонечки» вчать правила дорожнього руху

Під час екскурсії до наземного пішохідного переходу – зебри та зупинки автобуса малята старшої групи «Сонечко» практично з’ясували, як потрібно переходити дорогу без світлофора, повторили правила поведінки на зупинках, а також правила обходу громадського транспорту на зупинках. Правила дорожні повинен знати кожний!

  

Арт-студія " Мати єдина"

18 вересня з нагоди 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського пройшла нетрадиційна зустріч з батьками в Арт-студії, яка називалась «Мати єдина». Діти із захопленням малювали матусин портрет, дарували їй свою любов і ніжність. Від приємних вражень очі усіх світились щастям.

  

День Добра

Відправленням речей для вихованців дитячого притулку розпочали свій День Доброти малята групи «Сонечко».а за межами дитсадка – у мікрорайоні Фрегат діти зичили всім перехожим добра, дарували їм усміхнені сонечка і бажали здоров’я та гарного настрою. Чимало добрих вчинків дошкільнята й їхні батьки записали у «Щоденник добрих справ», бо вони впевнені: «Твори добро – добро і буде».

  

 

Відкриття музея В.Сухомлинського

17 вересня діти старшої групи «Сонечко», їхні батьки і педагоги закладу урочисто відкрили міні-музей В.Сухомлинського. В експозиції музею: фотографії, педагогічні твори і дитячі казки педагога, саморобні книжечки з малюнками до оповідань видатного українця у виконанні дітей і батьків. Екскурсія по життю і творчості великого Учителя була цікавою і пізнавальною як для дітей, так і для дорослих. Берегиня нашого садочка – шановна Людмила Іванівна святково перерізала червону стрічку, діти вшанували пам'ять про великого педагога читанням віршів і покладанням квітів до портрету письменника. Тож, запрошуємо всіх шанувальників творчості В.Сухомлинського відвідати його музей, ласкаво просимо!

                   

                                                     

                                                                                                                  

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
uCoz