Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Воркшоп "Креативні літературні проекти за спадщиною В.Сухомлинського"

                                                                                        

В.Сухомлинський радив: «Якщо ви бажаєте, щоб діти творили, перенесіть з вогнища своєї творчості хоча б одну іскру в свідомість дитини». Вогнище творчості  та креативності педагогів нашого закладу – це засідання творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського. Учасники  зустрічі відкрили для себе таку інноваційну технологію, як літературний проект. Смачні проекти (піца, сендвіч, торт, кава), проекти у пакеті, міні-проект у коробці – ось результат креативної та творчої групової взаємодії шанувальників літературної спадщини великого педагога.

12.11.2020 р.

Світ критичного мислення дивує, навчає і розвиває

На весняному засіданні творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського педагоги закладу продовжили розвивати критичне мислення за допомогою таких стратегій, як метод кейсів, майндмепінг і припущення на основі запропонованих слів. Креативність, фантазія, мовленнєва творчість педагогів не мала меж, тому що єдиний спосіб зробити щось дуже добре – любити те, що ти робиш.

19.03.2020 р.

 

Як педагоги закладу критичне мислення вивчали

Ромашка Блума, кубик Блума, гарячий стілець, тонкі і товсті запитання – все це методи і прийоми, які розвивають критичне мислення. А якщо поєднати їх з безсмертними творами В.Сухомлинського, то вийде дуже смачна педагогічна страва – зимове засідання творчої групи «Чиста криниця» за спадщиною великого педагога.

Технології критичного мислення – так!

Що таке критичне мислення? Навіщо потрібно розвивати навички критичного мислення у дітей і дорослих? Чи можна адаптувати технологію «перевернутого навчання» у ЗДО при вивченні творів В.Сухомлинського? Які методичні прийоми допомагають формувати і розвивати критичне мислення? Саме ці питання розглядали педагоги-знавці творчості великого вчителя на осінньому засіданні творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною В.Сухомлинського. Учасники креативно і творчо думали і робили, позитивно і критично мислили. Тож, висновок зрозумілий для всіх: технології критичного мислення – так!!!

11.11.19 р.

Літературний променад за спадщиною В.О.Сухомлинського "Запроси до серця книгу" до міжнародного Дня дитячої книги

Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її в світ книжок"

В.О.Сухомлинський

Творчість, креативність і майстерність - риси, що притаманні педагогам нашого закладу, які на літературному променаді за спадщиною В.О.Сухомлинського 02.04.2019 презентували інноваційні і сучасні форми роботи з книгою. Серед них такі, як от літературний пінг-понг, лото, головоломка, батл, виставка-інсталяція, фотоподіум "Книга в кадрі", бенефіс читача. Адже у міжнародний День дитячої книги доречно говорити про любов до читання художньої літератури.

І нехай Ваші бібліотеки наповняться тільки добрими і цікавими книгами.

Оживе Україна, коли допоможемо книзі.

Всіх огорне вона задушевним теплом.

Будуть люди міцніше незламної криги,

Не грошима багаті - вселюдським добром

03.04.2019

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz