Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Експериментальна, літературно-дослідницька лабораторія педагогічної спадщини В.Сухомлинського: працюють професіонали

 Чи потрібна педагогічна спадщина і художні твори В.Сухомлинського сучасним педагогам і дітям? Таке проблемне питання досліджували шанувальники творчості великого гуманіста. Після теоретичних експериментів ( В.Сухомлинський і НУШ) і практичних дослідів (літературні проекти «Вішак для одягу» і «Чарівний браслет») педагоги закладу ще раз переконалися, що творчість В.Сухомлинського вічна і буде актуальна в усі часи, тому що навчає доброти і людяності.

 

19.03.2021

Засіємо добром дитячі душі!

«Казка – це активна,естетична творчість, що охоплює всі сфери духовного життя дитини – її розум, почуття, уяву, волю. Вона починається уже в розповіданні, вищий етап її – інсценізація», - так стверджував Василь Сухомлинський. Тому темою зимового засідання творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною  великого педагога стала інноваційна технологія розвитку особистості дітей - «Театр етичних мініатюр за літературною спадщиною В.Сухомлинського». За допомогою чарівних метеликів маленької доброї Феї шанувальники творчості славетного педагога ознайомились з гаслом діяльності, метою та алгоритмом застосування цієї технології, а також вдало інсценізували й  творчо обговорили казку «Дівчинка і Ромашка».

28.01.2021 р.

Воркшоп "Креативні літературні проекти за спадщиною В.Сухомлинського"

                                                                                        

В.Сухомлинський радив: «Якщо ви бажаєте, щоб діти творили, перенесіть з вогнища своєї творчості хоча б одну іскру в свідомість дитини». Вогнище творчості  та креативності педагогів нашого закладу – це засідання творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського. Учасники  зустрічі відкрили для себе таку інноваційну технологію, як літературний проект. Смачні проекти (піца, сендвіч, торт, кава), проекти у пакеті, міні-проект у коробці – ось результат креативної та творчої групової взаємодії шанувальників літературної спадщини великого педагога.

12.11.2020 р.

Світ критичного мислення дивує, навчає і розвиває

На весняному засіданні творчої групи «Чиста криниця» за педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського педагоги закладу продовжили розвивати критичне мислення за допомогою таких стратегій, як метод кейсів, майндмепінг і припущення на основі запропонованих слів. Креативність, фантазія, мовленнєва творчість педагогів не мала меж, тому що єдиний спосіб зробити щось дуже добре – любити те, що ти робиш.

19.03.2020 р.

 

Як педагоги закладу критичне мислення вивчали

Ромашка Блума, кубик Блума, гарячий стілець, тонкі і товсті запитання – все це методи і прийоми, які розвивають критичне мислення. А якщо поєднати їх з безсмертними творами В.Сухомлинського, то вийде дуже смачна педагогічна страва – зимове засідання творчої групи «Чиста криниця» за спадщиною великого педагога.

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
uCoz