Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Людина, всередині якої живе тільки Любов, мислить позитивно. Звичайно, мало хто, навіть прийнявши позитивне мислення, може сказати «я є Любов». Але стати світлішим душею, а заодно позбутися від фізичних страждань нам цілком до снаги! Тож засідання клубу Шлях до себе, яке відбулося 29.10.2020., було присвячене темі «30 хвилин позитиву для себе як засіб профілактики професійного вигорання».

                            

30.10.2020 р.

30 січня 2020 року в нашому закладі відбулося чергове засідання клубу «Шлях до себе». Засідання проходило у формі круглого столу «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?». Девізом заходу стали слова Коко Шанель «Щоб бути незамінним, треба весь час змінюватися» та Чарльза Дарвіна «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще пристосовується до змін».Успіх кожної дії великою мірою залежить від того, на скільки людина володіє способом її виконання. В результаті майстерності виробляється навичка. Саме тому на заході педагоги спілкувалися про те, як підвищувати інтерес і бажання займатися улюбленою справою в сучасних умовах, як підвищити професійну мобільність і компетентність, необхідні для самореалізації і зростання в професії. Окрім того присутні мали змогу підвищити свої комунікативні навички, зняти емоційну напругу, підвищити настрій та згуртуватися в колективі.

 

 

Практикум «Профілактика та подолання комунікативних бар´єрів»

Дуже часто під час спілкування людей виникають комунікативні бар’єри,навіть,якщо вони знаходяться в одному колективі і об'єднані спільною метою. Причини виникнення комунікативних бар’єрів досить різні: зіткнення стилів спілкування; різні лексикон і тезаурус; особливості інтелекту тих, хто спілкується; неоднакове знання предмета розмови; відсутність єдиного розуміння ситуації спілкування; особливості соціально-психологічних стосунків, які склалися між партнерами; психологічні особливості партнерів; соціальні, політичні, професійні, релігійні відмінності. Саме тому 24.10.2019 року в нашому закладі відбувся практикум «Профілактика та подолання комунікативних бар´єрів»,на якому присутні мали змогу ознайомитися та практично засвоїти основні види,причини виникнення та способи подолання комунікативних бар'єрів. 

   

Круглий стіл " Гіперактивна дитина - психолого-педагогічний супровід "

Гіперактивна дитина схожа на тендітну квітку з гострими болючими шипами. Її хочеться приголубити, як кожну дитину, але шипи непослуху, нерозуміння і постійної шкоди відштовхують від неї всіх оточуючих: вчителів, вихователів, ровесників і навіть батьків. Життєві історії гіперактивних малят ніколи не схожі на добру казку, скоріше нагадують сумну історію, а іноді драму. Але щасливий фінал можливий навіть у страшних казок. Та чи виросте наше кохане гидке каченя в прекрасного лебедя, залежить тільки від нас.

Саме тому 18 квітня 2019 року в нашому закладі відбувся круглий стіл для педагогів «Гіперактивна дитина – психолого-педагогічний супровід», де учасники мали змогу ознайомитися з основними причинами виникнення гіперактивності у дітей; актуалізувати знання з питань психолого-педагогічного супроводу гіперактивних дошкільників; ознайомитися з можливими способами виявлення гіперактивних дітей; відпрацювати навички ефективної взаємодії з гіперактивними дітьми.

18.04.2019

Інтерактивне заняття "Інформування та пропаганда, практичні маркери"

Сучасні медіа (преса, радіо,телебачення, кінематограф та комп'ютерні мережі) несуть людям всі види соціальної інформації. Постійно зростаючий потік медіаінформації, в тому числі недостовірної, а іноді й інформації, яка відверто маніпулює свідомістю людей, вимагає від сучасного глядача, слухача самостійного осмисленого і критичного аналізу. Саме тому 31 січня 2019 року в нашому закладі відбулося засідання, мета якого: навчити педагогів розмежовувати поняття "інформування" та "пропаганда", вміти аналізувати інформацію, що надходить з різних медіа; ознайомити з практичними маркерами інформування та пропаганди.

Практикум " Профілактика психічного здоров'я педагогів"

Осінь – найкраща пора для того, аби зануритися у свій власний внутрішній світ та віднайти там приховані багатства. А якщо робити це у приємній компанії, з горнятком ароматного чаю та у супроводі Затишного Психолога, подорож у Сад власної Душі буде цікавою,безпечною та корисною.

Ця приємна подорож відбулася саме сьогодні в нашому садочку під час засідання клубу «Шлях до себе», яке проходило у вигляді практикуму «Профілактика психічного здоровя педагогів».
На занятті присутні мали можливість:
- присвятити час для найближчої людини - них самих;
- розвинути самопідтримку та впевненість у собі;
- знизити рівень тривожності та роздратування;
- відкрити внутрішні ресурси;
- відпочити від буденності;
- отримати заряд енергії та натхнення для творчості і життя.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz