Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0









   

№ п/  п              

ПЕДАГОГІЧНІ КАДРИ 

 
1

Директор - Маслова Людмила Іванівна

Педагогічний стаж 19 років

Освіта - вища, Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання.

Категорія-спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання " вихователь -методист"

Нагороджена:

Грамота Управління освіти і науки облдержадміністрації 2011р.

Почесна грамота виконавчого комітету Первомайської міської ради 2012, 2013, 2016 рр.

Грамота Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 2016 р.

Почесна грамота Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України 2016 р.

На посаді директора з 2009 року.

                                                      
2

Вихователь-методист Козак Світлана Іванівна

Педагогічний стаж: 35 років

Освіта: Повна вища, Бельцький педінститут, 1989

Спеціальність: Викладач дошкільної педагогіки та психології, організатор дошкільного виховання, вихователь

Категорія-спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання " старший вихователь"

Нагороджена:

Почесна грамота міськвиконкому м. Первомайська, 2012

Диплом 1 ступеню Управління освіти Миколаївської ОДА, 2013

Почесна грамота Миколаївської ОДА, 2013

Грамота Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, 23.06.2016

Грамота МОНУ, 07.04.2009

Подяка Інституту обдарованої дитини Національної Академії педагогічних наук України, 10.04.2015

Диплом МОНУ, видавнича група «Шкільний світ», 2017

Грамота ТОВ «Редакція освітянських видань», Київ, 2018

Сертифікат «Створення моделі інклюзивної освіти», 07.04.2011

Сертифікат Ш конгресу тифлопедагогів України «Шляхи реалізації права інвалідів по зору нка якісну освіту в Україні», травень 2012

Сертифікат «Intel» - навчання для майбутнього», 11.06.2011

В закладі працює з 2008 року.

3

Вчитель-дефектолог ( тифлопедагог)  Трещун Наталія Тимофіївна

Педагогічний стаж 33 роки.

Освіта - вища, Бельцький державний педагогічний інститут ім. А. Руссо

Спеціальність: Вчитель дошкільної педагогіки та психології, методист дошкільного виховання

Київський державний педагогічний інститут ім.. М.П. Драгоманова

Вчитель допоміжної школи, олігофренопедагог дошкільних навчальних закладів

Категорія-Спеціаліст вищої категорії

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2010,2015

Лауреат конкурсу «Освітній Оскар – 2016», 2016

Переможець Всеукраїнського конкурсу – акції «Я торкаюся майбутнього», 2017

В закладі працює з 1995 року.

  
4

 Вчитель- дефектолог (тифлопедагог) Клопцова Юлія Василівна

Педагогічний стаж 47 років

Освіта - вища, Миколаївський державний пед. університет ім. В.Г.Бєлінського

Спеціальність:вчитель української мови і літератури

Категорія-Спеціаліст.

Нагороджена:

Почесна грамота Міністерства освіти і науки України №121645

В закладі працює з 1978 року.

 

 

  
5

Психолог практичний - Богульська Інна Миколаївна

Педагогічний стаж 12 років.

Освіта - вища, Кіровоградський державний пед. університет імені В.Винниченка

Спеціальність: Вчитель початкових класів, організатор початкового навчання, практичний психолог в закладах освіти

Категорія- спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2012-2013

Подяка «Інститут обдарованої дитини національної академії педагогічних наук України,2014-2015

Грамота Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,2016-2017

Диплом"Лауреата Всеукраїнського огляду досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації і розвитку дошкільної освіти",2016-2017

Свідоцтво асоціації практикуючих психологів Одеської обл. про проходження семінару"Теорія і практика Юнгіанської аналітичної піскової психотерапії " I-й модуль(лютий 2018),II-й модуль(квітень 2018),

В закладі працює з 2006 року.

  
6

Керівник музичний - Гонарович Олена Володимирівна

Педагогічний стаж 22 років. Освіта - вища, Одеський Національний університет ім.І.І.Мечникова, Уманський педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка.

Спеціальність: вчитель музики,музичний керівник,викладач психології.

Категорія - спеціаліст IІ кваліфікаційної категорії. 

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2013,2016-2017

Почесна грамота від Виконавчого комітету Первомайської міської ради,2018

Подяка Управління освіти,2017

Диплом Управління освіти,2017

В закладі працює з 1997 року.

7

Вчитель-логопед - Тараненко Вікторія Миколаївна

Педагогічний стаж 15 років. Освіта - вища, Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова .

Спеціальність: вчитель-логопед

Категорія - спеціаліст I категорії

Нагороджена:

Подяка Первомайської міської  профспілки працівників освіти і науки України, 2014

Почесна грамота Миколаївського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України, 2014

Грамота Управління освіти,2015,2018

Грамота Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,2018

В закладі працює з 2011 року.

8

Керівник музичний - Глушко Аліна Володимирівна

Педагогічний стаж 3 роки.

Освіта- вища.Кіровоградський університет імені В.Венниченка. 

Спеціальність : Вчитель музичного мистецтва.

В закладі працює з 2019 року.

9

Вчитель- дефектолог - Степаненко Світлана Володимирівна

Педагогічний стаж 22 роки.

Освіта - вища,Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини

Спеціальність: Вчитель початкових класів,педагог - організатор

Категорія - спеціаліст.

Нагороджена:

Диплом Управління освіти,2007

Грамота Управління освіти,2007,2014

Диплом Департаменту освіти,2013

Грамота Департаменту освіти і науки Держадміністрації,2017

В закладі працює з 2003 року.

10

Вчитель- дефектолог  Заставнюк Наталія Валеріївна

Педагогічний стаж 29 роки.

Освіта-базова вища, Відкритий міжнародний університет розвитку людини

Спеціальність: бакалавр з дефектології

Педагогічне училище м. Новий Буг

Спеціальність: вихователь ДНЗ

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2016

Лауреат конкурсу «Вихователь року - 1996», 1996р.

В закладі працює з 2010 року.

 

Вихователі

   1 

Комар Ніна Василівна

Педагогічний стаж 40 років.

Освіта–неповна вища. Уманський педагогічнийколеджім. Тичини

Спеціальність: вихователь дитячого садка

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2011,2014

Грамота Департаменту освіти і науки Держадміністрації,2014,2018

В закладі працює з 2000 року.

 

 

 

                  
 2 

 Жукова Лілія Георгіївна

Педагогічний стаж 33 роки.

Освіта – середня-спеціальна ,Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини

Спеціальність: вихователь дитячого садка

Нагороджена:

В закладі працює з 1994 року.

 

  
3

Шматкова Надія Анатоліївна
Педагогічний стаж 18 років.
Освіта–неповна вища. Новобузький педагогічний коледж
Спеціальність: вихователь дитячого садка
Педагогічне звання "вихователь-методист"
Нагороджена:
Грамота Управління освіти,2014,2017
Грамота Департаменту освіти і науки Держадміністрації,2018
Грамота інтернет-порталу освітніх закладів України за II рейтингове місце у конкурсі ДНЗ України «Кращий вірш про нашу групу ДНЗ» 2015 р.
В закладі працює з 2009 року.

 
4

Тульчій Ірина Михайлівна

Педагогічний стаж 9 років.

Освіта–неповна вища. Новобузький педагогічний коледж

Спеціальність: вихователь дитячого садка

Спеціаліст.

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2011

Сертифікат Методичного порталу на публікацію 2016

В закладі працює з 2013 року.

5

Подрушняк Олена Олександрівна

Педагогічний стаж 9 років

Освіта–базова вища ,Новобузький педагогічний коледж

Спеціальність: Вчитель початкових класів та керівник дитячих художніх колективів

Нагороджена:

Медаль за 1-ше рейтингове місце згідно "Педагогічного профтесту",який проводився на "Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України"

В закладі працює з 2009 року.

6  

Смертенюк Ілона Іванівна

Педагогічний стаж 7років

Освіта - базова вища,Уманський гуманітарно - педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка

Спеціальність: « Дошкільне виховання»

В закладі працює з 2013 року.

 

7

Лисак Маргарита Олегівна

В закладі з 2019 року

Навчається в Уманському державному педагогічному університеті ім.П.Тичини

8

Малюта Олена Олександрівна

Педагогічний стаж 23 роки. 

Освіта – середньо-спеціальна,Новобузьке педучилище 1993 р.

Спеціальність: вихователь дитячого садка

Нагороджена:

Подяка Інституту обдарованої дитини національної академії педагогічних наук України-2015р.,

В закладі працює з 1987 року.

9

Шинкаренко Анна Сергіївна

Педагогічний стаж 2 роки.

Освіта - повна вища – Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького

Спеціальність; вихователь

 

В закладі працює з 2019 року

10

Арляпова Наталія Миколаївна

Педагогічний стаж 7 років.

Освіта - вища,Уманський державний пед. університет ім.П.Тичини

Спеціальність: Вихователь дітей дошкільного віку. Організатор дошкільної освіти

Спеціаліст.

В закладі працює з 2013 року.

11

Аксьонова Людмила Михайлівна

Педагогічний стаж 16 років.

Освіта - вища,Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини

Спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання

Категорія - спеціаліст I категорії

Нагороджена:

Грамота Управління освіти,2011

Грамота Департаменту освіти і науки Облдержадміністрації,2016

Грамота інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України, I-е рейтингове місце,2016

Сертифікат від Науково-методичного журналу «Дошкільний навчальний заклад»ВГ «Основа», призер конкурсу авторських рукописів, 2017

В закладі працює з 2009 року.

12

Цибульник Любов Павлівна

Педагогічний стаж 39 років.

Освіта - середня спеціальна,Харківське педагогічне училище 

Спеціальність: Вихователь

В закладі працює з 1995 року.

13

Карпюк Тамара Володимирівна

Педагогічний стаж 31р

Освіта- неповна вища,Новобузьке педагогічне училище

Спеціальність :Вихователь дитячого садка

Нагороджена грамотою ДНЗ

В закладі працює з 1984р

                                                                                                                                                                                               

14

Буну Анна Анатоліївна

Навчається Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського

Спеціальність-вчитель молодших класів

В закладі з 2018 року.

 

15

Сестра медична старша

Посторонко Лариса Вікторівна

Стаж роботи: 22 років

Закінчила Первомайське медичне училище

Працює в закладі з 2011 р.

16

Медичні сестри

Клеван Світлана Володимирівна

Маліченко Наталія Миколаївна

Мазур Ілона Григорівна

 

17

 Завідувач господарством

 Ілляшенко Тетяна Леонідівна

 В закладі працює з 1997 року

 
18

 Комірник та каштелян

 Телятник Вікторія Андріївна

 Венграновська Зінаїда Іванівна

   
19

 Харчоблок 

 Башкатова Наталія Володимирівна

 Торгоня Олена Володимирівна

 Красильникова Зоряна Сергіївна

 Чаусянська Ірина Вікторівна

 
20

Пралі та прибиральниця

Сабліна Ольга Василівна

Островерх Ніна Миколаївна

Кравець Раїса Петрівна

 

21

 Помічники вихователів

 Шматкова Лідія Леонідівна

 Громова Тамара Володимирівна

 Погребна Людмила Михайлівна

 Майорова Наталія Михайлівна

 Лісовська Тетяна Вікторівна

 Лобовська Олена Анатоліївна

 Бойко Наталія Сергіївна

 Денисова Наталія Григорівна

 Гарматюк ПавлінаІванівна

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz