Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПЛАН РОБОТИ

ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСТУПНОСТІ

у роботі ДНЗ ясел-садка № 5 комбінованого типу «Золота рибка» та Первомайської ЗЗСО № 5

на 2020 – 2021 навчальний рік  /plan_shkola.doc  

Зустріч з вчителями ЗЗСО №5

Перший раз у перший клас! Ця фраза для декого з дорослих є як очікування свята, а для декого як страшний вирок. 24.10.2019 у закладі відбулася зустріч батьків вихованців старших та середніх груп з вчителями початкових класів ЗЗСО №5 Чаловською Світланою Петрівною та Кодацькою Мариною Петрівною. 

Вступ до школи - це завжди переломний момент у житті дитини. Змінюється місце дитини в системі суспільних відносин, це перехід до нового способу життя і умов діяльності, до нових взаємин з однолітками і дорослими. Саме на ці аспекти звернули увагу вчителі-початківці. А ще присутні мали змогу ознайомитися з принципами НУШ та отримали пам'ятку від практичного психолога ДНЗ №5 Богульської І.М.  щодо готовності дитини дошкільного віку до школи.

Наступність початкової та дошкільної ланок освіти на засадах НУШ

02.04.2019 року відбулося засідання круглого столу для  вчителів ЗЗСО №5 та вихователів старших груп ЗДО №4, 5, 24. Тема круглого столу "Взаємодія учасників освітнього процесу". Під час засідання розглядалися важливі засади партнерської взаємодії, ефективні засоби спілкування з дітьми, налагодження стосунків між учасниками освітнього процесу.

 

Педагогіка партнерства

28.03.2019 на базі ЗЗСО №5 відбулося засідання спільного круглого столу у рамках наступності між дошкільною та початковою ланкою освіти з теми " Педагогіка партнерства". Тренінг під керівництвом модератора Войцеховської Жанни Володимирівни дав можливість активізувати присутніх на основних засадах партнерської взаємодії, які:

- грунтуються на повазі й рівноправності всіх учасників, дотримуючись визначених норм (права та обов’язки) та враховуючи ціннісні орієнтири кожної із сторін;

– передбачають активне включення всіх учасників у реалізацію спільних завдань та готовність брати на себе відповідальність за їх результати.

                                                                    

Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів

15.03.2019 на виконання річного завдання закладу щодо використання інноваційних підходів до застосування художніх творів в освітньому процесі та у рамках наступності початкової та дошкільної ланки освіти у закладі організовано спільний захід «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів». Діти старшої групи "Сонечко" та учні 3-А класу ЗЗСО №5 ( класний керівник Чоловська С.П.) читали вірші Т.Г.Шевченка. Спільний захід став "стежкою" до сердець вихованців закладу та учнів школи,  через українське літературне мистецтво, у формуванні національної свідомості у підростаючого покоління, активної громадянської позиції через читання творів Т.Г.Шевченка.

 

Розвиток дошкільної та початкової освіти на засадах Концепції НУШ

11.01.2019 на базі закладу відбулося засідання круглого столу для вихователів, що працюють з дітьми старшого дошкільного віку ЗДО №4, 5, 24 та вчителів початкових класів ЗЗСО №5 "Розвиток дошкільної та початкової освіти на засадах Концепції Нової української школи". Під час засідання розглядалася тема  "Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі". Круглий стіл був проведений директором Масловою Л.І. і вихователем -методистом Козак С.І. В інтерактивному спілкуванні учасники засідання мали можливість активізувати та поповнити знання щодо принципів та компонентів діяльнісно-орієнтовного навчання, ознайомитися з практичними аспектами реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі та досвідом роботи закладу щодо впровадження діяльнісного методу навчання. Вихователем Арляповою Н.М. було проведено інтегроване заняття в старшій групі "Подорожуємо Всесвітом".

 

        

 

Ласкаво просимо до музею В.Сухомлинського

Усім відомо, що привітний дитячий садок №5 «Золота рибка» любить і вміє приймати гостей. Ось і цього разу відвідувачами міні-музею В.Сухомлинського, відкритого у закладі до 100-річчя великого українського педагога, стали учні 3А класу ЗОШ №5. І це зрозуміло і дуже приємно, тому що майже всі школярі – нещодавні випускники «Золотої рибки». Діти прийшли на екскурсію підготовленими. На запитання екскурсовода музею Л.М.Аксьонової про життя і творчість славетного добротворця учні відповідали впевнено і змістовно, також вони отримали багато нових знань і фактів про діяльність видатного українця. Наприкінці екскурсії класний керівник , як і прийнято у музеї, поділилась своїми емоціями і враженнями в «Книзі відгуків».

Тож, ласкаво просимо до музею В.Сухомлинського у ЗДО №5!

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2021
uCoz