Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дорогі наші медичні сестри: Лариса Вікторівна, Ілона Григорівна, Світлана Володимирівна,Наталія Миколаївна!

У цей день ми раді привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров'я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота  нашого дитячого садка просто не була б можлива. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що Ви кожного дня з нами!

 

12 листопада на базі ЗОШ№ 12 відбулося засідання Міської Ради Профспілок. На порядок денний були винесені наступні питання:

1.Роль профспілки у становленні молодого спеціаліста.

2.Дії ЦК Профспілки щодо захисту соціально-економічних прав і інтересів працівників освіти.

3.Підсумки міського етапу оглядів – конкурсів на кращу первинну профспілкову організацію, на кращий відеорепортаж про профспілкову роботу.

Профспілкова організація нашого закладу ще раз підтвердила,що є найкращою в місті! І місце у огляді-конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію. ІІ місце у огляді-конкурсі на кращий відео репортаж про профспілкову роботу.

    

Іноді прості робочі моменти приносять найбільше задоволення. Веселе спілкування,обмін ідеями та враженнями. Ось так ми «розфарбовували» наш садочок осінніми барвами .

НОВИЙ ПОГЛЯД-НОВІ МИ!

Ось так цього року наша Профспілка була представлена на конкурсі відео репортажів.

Можливо,це і не відповідає вимогам конкурсу,але сьогодні ми саме такі!

 

14 жовтня - День захисника України

Наш колектив жіночий хоче привітати
Вас, чоловіки, з вашим славним святом.
І прийміть у цей святковий час
Цілу низку побажань від нас.

Щоб бутерброд не падав маслом вниз,
Приємний завжди щоб чекав сюрприз,
Щоб зранку з тої лиш вставав ноги,
Щоб не залазив ніколи у борги.

Не хворів, а ще не сумував,
Їв з апетитом, міцно спав,
Менше у житті вам хвилюватись,
Більш нам подобатись старатись,

Мужності, бадьорості, наснаги,
Оптимізму, сили і відваги.
Не сердитись і не сваритись,
Не з паскудитись, не спитись

Щоб ніколи втоми Ви не знали,
Щоб на все Вам сили вистачало.

 

11.10.2019

Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі!

10.10.19 на базі міської гімназії відбулося засідання «Профспілкового клубу» за участю голови міської Ради Профспілки Сисоєвої І.В. та голів первинних Профспілкових організацій закладів освіти міста. Ми ділилися досвідом, обговорювали нагальні питання діяльності профспілки . А головне - насолоджувалися дружньою атмосферою та цікавим спілкуванням!

Гарно працюємо - гарно відпочиваємо

07.10.2019

Святкуємо в колективі

04.10.2019

Участь у міських заходах до Дня працівників освіти

Нагородження найкращих

Як завжди яскраві і позитивні

03.10.2019

4 вересня відбулися загальні збори колективу. На порядок денний виносилися питання

Затвердження ПВТР зі змінами та доповненнями на 2019-2020 навчальний рік

Обрання члена комісії з культурно-масової роботи

Організація дозвілля працівників закладу.

04.09.2019

Шановні колеги! 
Сьогодні починається новий навчальний рік. І цього року я бажаю вам всім нових звершень і великих досягнень. Нехай будуть освоєні нові методики, нехай дітлахи і радують своїми успіхами, нехай в колективі панує підтримка і взаєморозуміння!

02.09.2019

Наша профспілкова родина вміє не тільки гарно відпочивати, але й гарно і завзято працювати. Малюта Олена Олександрівна і Майорова Наталія Миколаївна допомогали створити комфортні умови для колег-освітян на базі  відпочинку "Зміна", що знаходиться в с.Рибаківка. 

31.05.2019

Щорічні туристичні змагання освітян області

20-22 травня Мар'їн гай зустрічав туристичні команди освітян області. Як завжди, програма змагань було насичена і цікава: орієнтування,пісенний конкурс, смуга перешкод, інтелектуальний конкурс,театральний конкурс і командні змагання.Цього року команда міста Первомайська стала найінтелектуальнішою командою області - перше місце. Весело, дружньо,спортивно - так пролетіли три незабутніх дні. До зустрічі наступного року!

23.05.2019

Письмовий залік для помічників вихователів закладу щодо організації харчування

29 березня помічники вихователів складали письмовий залік  щодо організації харчування відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у ЗДО затвердженого наказом МОіН та МОЗ України від 17.04.2006 №298/227)

01.04.2019

Звітні збори колективу

29 березня відбулися загальні збори колективу,на яких розглядалися питання щодо:

1. Проведення весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення міста Первомайська, упорядкування території закладу . Були внесені пропозиції щодо оформлення дитячих майданчиків та квітників.

2. Організація колективної поїздки на природу. Як завжди ця пропозиція була прийнята з позитивними емоціями і голосами «ЗА»!

  

01.04.2019

Вітаємо Вас, Ірино Володимирівно!!!

Профспілковий комітет та колектив ЗДО №  5 «Золота рибка» вітає голову Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Сисоєву Ірину Володимирівну!

Нехай завжди Вас супроводжує успіх, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Бажаємо невичерпної енергії та здійснення всіх Ваших планів та сподівань.

27.03.2019

ХХІ міська звітно-виборна конференція Профспілки працівників освіти і науки

26 березня відбулася ХХІ міська звітно-виборна конференція Профспілки працівників освіти і науки.

Про роботу Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки за звітний період та завдання на наступний період доповіла голова Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Сисоєва Ірина Володимирівна. Звітно-виборна конференція постановляє :

1.Визнати роботу Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки за період з квітня 2014 року по березень 2019 року задовільною.

2. Звіт ревізійної комісії затвердити.

           

27.03.2019

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Також атестація є потужним мотивом фахового й особистісного зростання педагогічних працівників. 

22 березня 2019 року пройшло заключне засідання атестаційної комісії , за рішенням якої успішно пройшли атестацію педагоги: Цибульник Л.П., Арляпова Н.М., Заставнюк Н.В., Смертенюк І.М., Клопцова Ю.В.

Щиро вітаємо колег!

Член атестаційної комісії ЗДО № 5, голова ПК Тараненко В.М.

25.03.2019

Життя - це рух....

22.03.2019

Семінар голів Профспілки закладів дошкільної освіти 

12.03.2019 з метою розкриття шляхів реалізації профспілковими комітетами своїх повноважень у сфері трудового законодавства на базі ЗДО № 5 "Золота рибка" головою Профспілки управління освіти Первомайської міської ради Сисоєвою І.В. проведено міський захід - семінар з головами ПК закладів дошкільної освіти міста. Розпочався захід мотивуючим відеороликом та під гаслом директора ЗДО Маслової Л.І. "Почни рухатись разом з нами". Молоді, активні, креативні працівники закладу привітали учасників семінару спортивним та сучасним виступом на степ-платформах. В ході семінару Ірина Володимирівна спрямувала робот, використовуючи групове навчання за модульною методикою з проведенням тестування та обговоренням правових ситуацій: "Я маю право на захист", "Я дію та користуюсь своїми правами", "Я захищаю себе згідно з законами України". Завершився захід проведенням інформаційного модулю, в ході якого модератор надала учасникам буклети з нормативною базою, якою керується Профспілкова організація у своїй щоденній діяльності.Наприкінці зустрічі гостям презентували нещодавно облаштований згідно сучасним вимогам Профспілковий кабінет закладу.

 

13.03.2019

 

Профспілковий комітет , колектив закладу " Золота рибка " вітає члена комісії з культурно-масової роботи Буну Анну Анатоліївну

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ , Анютка!!!

Мила наша дівчинка-перлинка! Вітаємо з днем народження і хочемо побажати, щоб здоров’я було міцним, як медичний спирт, щоб в житті у тебе був особистий джин, який би виконував всі бажання, щоб в любові була шалена пристрасть і ніжний флірт, щоб було багато щастя — аж до втрати свідомості.!

07.03.2019

Зі святом весни,краси і любові

Дозвольте повідомити Вам, що сьогодні Ви особливо гарні. Саме в цей день всі жінки розквітають і досягають фантастичних вершин досконалості. Ви не виняток і в той же час Ви виключно прекрасні.
Профспілковий комітет вітає Вас зі святом весни,краси і любові. Хай щасливими будуть Ваші думки, піднесеними почуття і приємними будь-які відчуття. Спасибі Вам  за видатний професіоналізм, старанність, зібраність, акуратність. Спасибі за те, що Ви з нами. Бажаємо Вам всіх благ світу. Нехай все у вас буде добре.Матір, сестра, кохана – жіночий істок супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

06.03.2019

Крокуємо до завершення мети... Робочі моменти ... Далі буде...

27.02.2019

Профспілковий комітет , колектив закладу " Золота рибка " вітає секретаря профспілки Богульську Інну Миколаївну

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ , ІННО !!!

Інночка, нам приємно сьогодні привітати тебе із днем народження. Ми раді, що з нами повсюдно така дивовижна і прекрасна людина. Ми дуже сподіваємося, що твоє життя і далі буде проходити поруч з нами, і ми зможемо насолоджуватися твоїм товариством нескінченно, отримуючи заряд енергії і гарного настрою.

27.02.2019

Коли поруч " ЗІРКОВА КОМАНДА" , а не " КОМАНДА ЗІРОК " - можливо ВСЕ !!!

Готуємося до зустрічі гостей.

                                     

                                                                                            

24.02.2019

5 лютого відбулися звітно-виборні збори

Знайомтеся з новим складом Профспілкового комітету:

Голова ПК: Тараненко В.М.

  

     Секретар : Богульська І.М.                              Контрольно-ревізійна комісія : Малюта О.О.              Комісія з ОП : Арляпова Н.М.

                                                                                         

                                                       

                                                                                  Комісія з культурно-масової роботи : 

               Шматкова Н.А.                                                       Заставнюк Н.В.                                                           Ярмошенко О.І.

                                                                                               

                                             Музика Ю.О.                                                                               Буну А.А.  

                                                                                                   

                                                      Комісія по роботі з ветеранами: Смертенюк І.І.

                                                                                                   

06.02.2019

Початок календарного року - продовження активної профспілкової роботи:

- готуємося до звітно-виборчих зборів;

- обговорюємо зміни та доповнення до Колективного договору.

                                                                                                                                                                                                                           18.01.2019

Як голова Профспілкового комітету, хочу привітати наш колектив з Новорічними і Різдвяними святами! Мої креативні,позитивні,емоційні і надійні, здоров'я Вам,наснаги, добробуту і миру! Ви - найкращий колектив!                  

  Ви - ексклюзивні)))) і неймовірні!

19.12.2018

Профспілковий комітет та колектив ЗДО №5 "Золота рибка" висловлюють щиру подяку начальнику управління освіти Первомайської міської ради  Остапенко Галині Феліксівні та голові Первомайської міської організації Профспілки працівників науки і освіти Сисоєвій Ірині Володимирівні за цінний та необхідний подарунок за перемогу в обласному конкурсі на кращий відеорепортаж про роботу ПК.

14.12.2018

Охорона праці і безпека життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу є пріоритетним питанням роботи профспілкового комітету.

Обговорюємо першочергові дії у разі загрози вчинення терористичного або диверсійного актів,а також у разі виявлення ознак вибухового пристрою.

11.12.2018

Участь у Х Пленумі обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України м.Миколаїв

Найкращі в області

30.11.2018

Засідання Ради міської організації Профспілки працівників освіти і науки м. Первомайська

Обговорювали шляхи зміцнення первинних профспілкових організацій як основи діяльності Профспілки

 

28.11.2018

Ми найкращі !!!

28.11.2018

Смачні страви профспілкової "кухні"

20.11.2018

Гарні традиції - запорука дружнього колективу

Щорічна традиція нашого колективу , на День працівників освіти, набиратися емоцій ,

гарного настрою,наснаги на навчальний рік -спільний відпочинок на природі.

  

 

Профспілка - дім, в якому затишно всім!

Профспілка товариш наш мудрий і строгий,

крокує він з нами по вірній дорозі,

теплом і надією сповнює дім,

в якому затишно всім!

А колектив наш в тривозі,

в турботі, в учбовій та іншій роботі,

всі ерудити,

об’єднані в спілку єдину,

бо всі ми – члени однієї родини!

Вас вітає заклад дошкільної освіти

ясла-садок ДНЗ№5

комбінованого типу

«Золота рибка».

 

Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал . Ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіазму. Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти обов язково досягнеш успіху,бо успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

 

Профспілка – реальна сила!

Мета профспілки: представництво, захист і обєднання сил членів профспілки для відстоювання трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

Профспілка допомагає: захистити в можливому трудовому конфлікті; забезпечити нормальні умови праці і відпочинку.

Профспілкова організація - трудовий колектив . Очолює її обраний профспілковий комітет, у складі якого діють 4 постійні громадські комісії з

питань:

■ організаційної роботи;

■ соціально-економічного захисту інтересів працівників;

■ охорони праці;

■ культурно-масової та спортивної роботи.

Комісія соціально-економічного захисту здійснює заходи, направлені на забезпечення соціально-економічних інтересів працівників закладу, поліпшення умов праці та навчання:

  • контролює дотримання законодавства про працю, її оплату, режим праці і відпочинку;
  • забезпечує діяльність профкому у виконанні Колдоговору, його положень;
  • перевіряє відповідність кадрових наказів нормам трудового законодавства, стан ведення трудових книжок працівників;
  • турбується про своєчасність розгляду на профкомі розподілу педагогічного навантаження, розкладу занять, графіка відпусток, надання відпусток, надання всіх видів відпусток, оплати праці та доплат згідно законодавства та колдоговору, преміювання працівників відповідно до Положення, проведення безоплатних професійних медоглядів;
  • організовує наставництво над молодими та малодосвідченими працівниками
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz